Už jste hráli hru Foundation?

Už jste hráli hru Foundation?

8. 5. 2019 0 Od Johny

Tato hra je sice zatím v alphe ale přináší na několik hodin spoustu zábavy.

Tato hra je o tom, že jste takový král, který vládne svému lidu. Ze začátku začínáte doopravdy s ničím a postupem času jak vylepšujete, stavíte lepší opevnění atd.. Budujete neskutečně velké království.

Na této hře se mi líbí tkz. zóny. To znamená, že vy jako král zvolíte třeba zónu pro dřevorubce, kde budou těžit stromy nebo můžete vytvořit zónu, kde se bude pěstovat obilí nebo můžete udělat zónu, kde se budou stavět domy a to se mi na téhle té hře strašně líbí vy uděláte jenom to, že zadáte zónu, kde si mají obyvatelé města postavit dům a oni si ho někde postaví.

Takový endgame hry bych si dovolil zatím říct, že když dokážete vybudovat klášter tak jste prozatím dosáhli vrcholu a můžete čekat na nový update hry. Ale jestli vás baví si sednout k nějaký chill hře, dát si k tomu pivko a koukat jak se vám pomalu zvětšuje království, tak tato hra je určitě pro vás dělaná. Vaše království nakonec může vypadat i takhle:

Zatím se v téhle té hře moc nedá dělat ale je to taky zatím v Alphe a až to bude plná hra tak rozhodně doporučuji si tuto hru koupit a zahrát si jí…

Pro hodnocení příspěvku klikni na hvězdičky

Průměrné hodnocení 5 / 5. Počet hlasů: 1

Zatím nikdo nehodnotil, buď první a ohodnoť příspěvek!