TOP 5 her ZDARMA KE STAŽENÍ!

TOP 5 her ZDARMA KE STAŽENÍ!

25. 11. 2019 0 Od Johny

TOP 5 her ZDARMA KE STAŽENÍ!


  • League of Legends

Je to jedna z nejhranějších her světa. Jedná se o MOBA hru což znamená Multiplayer online battle arena. Úkolem hráčů je porazit protější tým. Hráči se nachází v aréně, kde proti sobě bojují a snaží se zničit hlavní základnu, která se nazývá Nexus. Na začátku každé hry si hráč zvolí svojí roli a svého hrdinu. V této hře se dělají různé turnaje. Jestli v téhle té hře jste hodně dobrý tak máte šanci si díky hraní vydělat i nějaký ten peníz. Jestli si chcete hru stáhnout tak neváhejte a kliknete sem.


  • Paladins

Jestli chcete nějakou střílečku, která je podobná Overwatch tak tu pro vás mam Paladins. Jedná se o FPS hru, kde proti sobě hrajou 2 týmy po 5 lidech. Hra má prozatím jenom 3 herní módy. Herní módy jsou Siege, Team deathmatch a Onslaught. Ve hře je momentálně 43 hrdinů, jelikož hra je F2P tak si za každého hrdinu nezahrajete a budete si ho muset nějak vybojovat. Jestli si chcete hru zahrát klikněte sem.


  • Dota 2

Je to na podobný styl jako League of Legends. Je to MOBA hra. Tudíž hráč hraje znovu proti nepřátelskému týmu a za úkol má zničit nepřátelskou základnu. V této hře se taky konají turnaje. Jestli si chcete hru zahrát klikněte sem.


  • Hearthstone

Hearthstone je online virtuální karetní hra, což znamená že potřebujete trošku přemýšlet. Ve hře se taky dělají turnaje a můžete buď hrát sólo nebo taky vytvořit tým a společně se radit jak to správně zahrát atd. Do hry si můžete taky dokupovat karetní balíčky ale není to nutností. Jestli chcete vědět víc tak se můžete na hru podívat sami přes tento odkaz.


  • Fortnite: Battle Royale

Jak již název napovídá, jde o hru z oblíbeného žánru Battle Royale, aneb kdo ze sto hráčů žije poslední, vyhrává. Vybrat si můžete ze tří herních modů, Solo, Duo a Squad. Ve hře nenajdeme pohled z první osoby, nýbrž pouze ten z třetí. Jestli jste také dobrý tak se můžete přihlásit do nějakého toho turnaje a vyhrát slušné peníze. Jestli se vám to zamlouvá tak se můžete podívat na hru přes tento odkaz.

Pro hodnocení příspěvku klikni na hvězdičky

Průměrné hodnocení 5 / 5. Počet hlasů: 4

Zatím nikdo nehodnotil, buď první a ohodnoť příspěvek!