TOP 10 Vánočních her!

TOP 10 Vánočních her!

23. 12. 2019 0 Od Johny

TOP 10 Vánočních her

Jelikož tu máme Vánoce, tak si team PowerUp pro vás připravil 10 Vánočních her.

10) World of Warcraft

Ve WoWku se můžeme setkat s eventem, který se jmenuje Feast of Winter Veil. Je to event zaměřený hlavně na Vánoce, tudíž budete mít za úkol třeba hledat ztracené dárky nebo si zahrát koulovanou s ostatními hráči.

9) Viscera Cleanup Detail: Santa’s Rampage

V této hře se dostanete do role uklízeče a vaším úkolem bude uklidit masakr, který tam někdo zanechal. Rozhodně by tuto hru neměly hrát děti.

8) League of Legends

Už je to takovým zvykem, že o Vánocích se v League of Legends objevuje mod, který se jmenuje Legend of the Poro King. Tento mod začíná stejně jako Aram, náhodně dostanete hrdinu a poté proti sobě budete bojovat. Novinka ale je, že místo Summoners Spellu máte k dispozici házení porů. Když jako tým trefíte 10 porů, tak se spawne jeden velký, který má různý speciální schopnosti a usnadní vám vyhrání hry.

7) Counter-Strike: Global Offensive

Rozhodně byste nečekali, že Counter Strike budeme mít v seznamu, ale je to tak. V CSku můžeme totiž najít Vánoční slepice a sněhové koule, které můžeme házet po ostatních hráčích.

6) Team Fortress 2

Kdysi dávno ještě do Team Fortress 2 vycházely různý updaty, do toho počítám i nějaký ty Vánoční kosmetické věci atd. Tato hra má taky nějaké to kouzlo Vánoc díky těmto čepicím.

5) GTA V

Každý ví, že GTAčko je akční hra, ve které jde hlavně o zabijení, krádeže, závodení a další různé akce. Ale když jsou ty Vánoce, tak si můžeme s přáteli například užít koulovačku, obléci nové Vánoční outfity nebo oslavit nový rok ohňostrojem.

4) Minecraft

I když se to tak nezdá, tak minecraft je taky jedna z těch Vánočních her. Víceméně to může být jak i Halloweenská hra, tak i Velikonoční hra. Ale když přichází na řadu Vánoce tak si Mojang vždy něco vymyslí a dá například místo normálních truhel, Vánoční dárky.

3) Christmas Wonderland 6

Jestli chcete zabít čas, tak potom vám doporučim tuto hru. Christmas Wonderland nebo v překladu Vánoční říše divů vás vezme do světa Santa Clouse. V této hře budete řešit různé hádanky, hledat ztracené předměty a hledat odlišnosti na dvou fotkách. Hra vypadá dosti jednoduše a ještě k tomu je zdarma!

2) Sam and Max: Ice Station Santa

Sam a Max jsou detektivové, kteří řeší různý případy a záhady. Sam je elegantně oblečený pes a Max je hyperaktivní zajíc. Sam a Max má spoustu různých příběhů a zrovna tento má Vánoční tématiku, takže by byla škoda ho sem nezařadit.

1) Santa claus in trouble

Tuhletu klasiku musí znát skoro každý. A jestli ne, tak jste rozhodně o hodně přišli. V této hře hrajete za Santu, který sbírá dárky. Lehké že? Na to, že tato hra má být dělaná pro děti, tak je neuvěřitelně těžká.

Jestli vás nebaví číst tak se můžete podívat na video!

Pro hodnocení příspěvku klikni na hvězdičky

Průměrné hodnocení 5 / 5. Počet hlasů: 5

Zatím nikdo nehodnotil, buď první a ohodnoť příspěvek!