Pár vybraných her na mobil, které by vás mohli zabavit!

Pár vybraných her na mobil, které by vás mohli zabavit!

10. 12. 2019 0 Od Johny

Pár vybraných her na mobil, které by vás mohli zabavit

První hru kterou jsem vybral je Godus. V této hře se stanete Bohem a vašim úkolem je co nejvíc rozšířit vaši civilizaci, postavit různé domy, farmy atd. Během hraní ještě můžete najít přístav, díky kterému můžete nalézat nové ostrovy. Muzete si ji vyzkoušet zde.

Další hru jsem si vybral pro ty který mají rádi kartičky. Jmenuje se Night of Full Moon. V této hře budete hrát za červenou Karkulku. Zní to moc dětský? Možná ano ale až budete zabíjet různá monstra nebo naopak, tak si vlastně uvědomíte že to moc dětský není. Bohužel tuto hru máte dohranou během chvilky a když budete chtít víc kontentu tak si budete muset zaplatit pár centů. Hru si můžete vyzkoušet zdarma zde.

Jestli máte rádi hudbu, tak mám pro vás super typ na hru. Cytus 2 je nejlépe hodnocena rytmická hra. Sice se za ní musí pár korun zaplatit ale rozhodně to stojí za to. A když nechcete platit tak si můžete zkusit zahrát první díl, který je zdarma. Hra má jednu nevýhodu a to je ta, že budete muset stáhnout 1+ GB ale když máte dost místa tak myslím, že to problém nebude. Hru si můžete zakoupit zde.

Jestli máte rádi akci a neustále zlepšování svých věci a schopností tak můžete vyzkoušet Archero. Ve hře hrajete za lučišníka, který bojuje proti různým nepřátelům. Ve hře jsou i bossové. Vašim úkolem je postoupit co nejdál. Sice to zní jako velká nuda ale opak je pravdou, protože pokaždé co začnete novou hru tak získáváte různé schopností, díky kterým bude váš zážitek ze hry pokaždé jiný. Hru si můžete stáhnout zdarma zde.

Pro hodnocení příspěvku klikni na hvězdičky

Průměrné hodnocení 5 / 5. Počet hlasů: 5

Zatím nikdo nehodnotil, buď první a ohodnoť příspěvek!