Má to cenu hrát? #1

Má to cenu hrát? #1

26. 11. 2019 0 Od Johny

Dauntless

Málo lidí zná tuhle tu hru a to je chyba! Jestli jste náhodou slyšeli o hře, která se jmenuje Monster Hunter: World, tak určitě víte o čem tahle hra bude. Jestli ne, tak tu jsem já abych vás trošku seznámil se hrou a její mechanikou.

Hra je vlastně o tom, že jste lovec který loví behemoty. Co je to takovej behemoth se ptáte? Behemoth je velký, mazaný stvoření, které útočí na lidstvo. Váš úkol je zneškodnit ho a získat různé věci na vylepšení své zbroje. Každý Behemoth je unikátní a má svůj zvláštní moveset. Někteří Behemoti dokáží létat, někteří mají zase obrněné celé tělo. Taky si musíte dávat pozor, kdy můžete útočit a kdy ne.

Jako lovec si můžete vybrat ze 7 zbraní. Každá zbraň je unikátní. Například když máte rád velký poškození tak pro vás doporučuji používat sekeru sice je pomalá ale dává neskutečný pecky nebo když jste radši na tu dálku a radši se držíte od bosse tak tu jsou pro vás Ostian Repeaters. Sice jsem řekl že jsou to zbraně na dálku ale bohužel se musíte přiblížit aspoň tak na 3 metry k bossovy, aby jste si nabili zbraně a poté dávali velké poškození. Ještě si můžete vybrat mezi kladivem, mečem, kopím, řetězovými noži a Aether Strikers (Rukavice). Každá tahle ta zbraň může mít různý element, jako je třeba oheň, led, blesky, země, temnota a světlo. Každý tento element je dobrý na různé Behemothy. Například když bojujete proti Blaze Behemothovy tak bude určitě lepší používat ledové zbraně. Ještě je dobré za zmínění, že každá zbraň má svoje vlastní poškození což znamená, že kopí dává Piercing poškození, díky tomuhle poškození se na Behemothovy objevují poškozená místa a když se potom lovec na to místo zaměří tak bude dávat větší poškození. Potom tu máme sekeru, kladivo a Aether Strikers, ty dávají Stagger poškození což znamená, že když do toho Behemotha chvilku budete bušit tak na chvilku dostane třeba omráčení. A jako poslední máme meče, nože, sekery a Ostian Repeaters, ty dávají poškození Slashing, což znamená, že když budu útočit třeba na ocas tak mu po nějaké té době ten ocas useknu.

+ Hra dostává každý měsíc update

+ Spoustu Behemothu (Budou přidávat nový)

+ Každá zbraň je unikátní

+ Je to propojené s konzolemi

+ Není potřeba mít kamarády aby jste hráli coop

+ Není to p2w

– Endgame je jenom o farměním

– Někteří Behemothi vás dokážou vážně naštvat

Hru vám doporučuji. Určitě na ní strávíte moc času. Jestli si jí budete chtít zkusit zahrát tak tady je odkaz. Jenom taková lahůdka na závěr: “Poslední Behemothi jsou parchanti!”

Pro hodnocení příspěvku klikni na hvězdičky

Průměrné hodnocení 0 / 5. Počet hlasů: 0

Zatím nikdo nehodnotil, buď první a ohodnoť příspěvek!